مثل نویسی برو کار می کن ،مگو چیست کار ♦️

◀️گوشی ام که روی میز بود به لرزه درآمد،می دانستم دوباره پیام داده،خسته شده بودم ازاینکه هر روز به من قول می داد که یک کار درست حسابی پیدا می کند،اما هر روز بدتر از دیروز. به سمت گوشی رفتم وپیام را باز کردم نوشته بود: امشب می خوام بیام خونه تون»چی؟ وای! چی نوشته بود؟خونمون!

اول باید با پدرم صحبت می کردم،نه اصلا اول م صحبت میکنم ،نه!خوب نیست.با درماندگی گوشی راروی تخت پرت کردم،می دانستم اگربابام بفهمد که کار نداردنمی گذاردباهم ازدواج کنیم،حالا چیکار کنم؟خدایا،خودت یک راه حلی جلوی پایم بگذار!

تا شب از تو اتاقم بیرون نیامدم وفقط از استرس ناخن می جویدم .از بعدازظهر تا الآن هزار باربهش زنگ زدم که پشیمانش کنم،گفتم :من که اخلاق پدرم رامی دونم،اگه بفهمه  که شغلی نداری همه چیز و به هم می زنه »اما توسرش فرونرفت که نرفت.

زنگ خانه به صدا در آمد ضربان قلبم تند شد،برادر کوچکم به اتاقم آمدوگفت :نگران نباش آجی !فک کنم آدم با حالیه»بعد رفت بیرون.وای!این را دیگر کجای دلم بگذارم،لباس پوشیدم وآماده شدم البته با استرس،به آشپز خانه رفتم تا چایی بریزم چایی را که بردم رفتم کنار مامانم نشستم.

بزرگترها رفتندسر اصل مطلب،یکدفعه دیدم اخمهایی بابام تو هم رفت،فهمیدم که متوجه شده شغلی ندارد،تو همین لحظه برادرم از جایش بلند شد وبرای اینکه خودی نشان دهدگفت:آره،ما تو کتاب فارسی خوندیم که میگن برو کار می کن مگو چیست کار،بله آقای داماد!»وبعدش نشست،نزدیک بود بیحال شوم،وای! چیکار کرد وچی گفت۰۰۰۰

معنی درس نهم عربی هشتم

معنی شعر روباه و زاغ

موضوعات انشا پایه به پایه

انشا یک فنجان عشق

مثل نویسی برو کار می کن ،مگو چیست کار

کار ,کن ,چیست ,تو ,برو ,زنگ ,می کن ,کار می ,برو کار ,هر روز ,چیست کار

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سنترال فایل عشق ثار الله(سیاست ما عین دیانت ماست) مرجع به روز و تخصصی حوزه توریست خبرهاي جذاب از اينترنت فروشگاه فایل پی دی فا تازه های شیمی و سلامت ب مثل بصيرت...ميم مثل مطهري رنگارنگ تجارت و کسب و کار آموزش کاربردی جی ای اس-کارگاه جی ای اس